درباره ما

درباره ما
اکسیرویزا | دانشنامه تخصصی مهاجرت به کشور آلمان

درباره اکسیر ویزا 

شرکت مهاجرتی اکسیر ویزا از سال 92 کار خود را در زمینه مهاجرت تخصصی به آلمان آغاز کرد. ما به پشتوانه کارشناسان مهاجرتی مجرب بانک اطلاعاتی کاملی را از صفر تا صد مهاجرت به آلمان گردآوری کرده و وکلای مهاجرتی ما به صورت مستقیم و بی‌واسطه بهترین خدمات را در زمینه تمامی امور مهاجرتی از جمله مهاجرت کاری به آلمان، مهاجرت تحصیلی به آلمان، مهاجرت از طریق آوسبیلدونگ و حتی مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به آلمان ارائه می‌دهند. شرکت اکسیر ویزا مشتری مداری را سرلوحه کار خود قرار داده و کارشناسان ما آماده‌اند تا با صبوری پاسخگوی سوالات شما در درباره مهاجرت به آلمان را پاسخ دهند.

چرا اکسیر ویزا؟ 

چون ما با نوآوری در زمینه ارائه خدمات مهاجرتی به آلمان و گردآوری مجرب‌ترین کارشناسان کامل‌ترین اطلاعات را در اختیار شما قرار داده‌ایم. اطلاعات وب سایت ما با تکیه بر منابع معتبر آلمانی تهیه شده و هر لحظه به روزرسانی می‌شود. شما می‌توانید آخرین تغییرات در قوانین مهاجرتی را در اختیار داشته باشید. ما به شما خواهیم گفت که بهترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین راه برای مهاجرت به آلمان کدام بوده و چه طور می‌توان پروسه پیچیده دریافت ویزای آلمان را راحت‌ و قابل دسترس‌تر کرد. با ما روش نوین و مطمئنی را برای مهاجرت به آلمان تجربه خواهید کرد.

اکسیر ویزا در یک نگاه 

وب سایت اکسیر ویزا در ابتدا کار خود را با تیم کوچکی از کارشناسان برنامه نویسی و وکلای مهاجرتی آغاز کرد، رفته رفته تیم ما قوی‌تر شده و در حال حاضر مجرب‌ترین وکلای مهاجرتی را در اختیار داریم. هر یک از کارشناسان ما در زمینه یکی از راه‌های مهاجرت به آلمان تخصص داشته و با داشتن رابطه مستقیم با این کشور بر بازار کار، بازار سرمایه گذاری و و رتبه دانشگاه‌های آلمان مسلط هستند. اکسیر ویزا با سرلوحه قرار دادن مشتری مداری از ابتدای راه مهاجرت به آلمان تا زمان اسکان شما در کنارتان بوده و می‌توانید د این راه حضور حامی آگاه و دلسوز را احساس کنید.

خدمات اکسیر ویزا 

دریافت ویزای آلمان بدون واسطه

خدمات ما در زمینه مهاجرت به آلمان کاملا مستقیم و بدون واسطه انجام می‌شود. ما مجری مستقیم مهاجرت به آلمان هستیم.

کارشناسان و وکلای دلسوز و با تجربه

کارشناسان ما از زبده‌ترین افراد تشکیل شده و تخصصی‌ترین مشاوره را به متقاضیان ویزای آلمان و مهاجرت به آلمان ارائه می‌دهند.

ارائه پیشنهاد بهترین راه‌های مهاجرتی

ما شرایط شما را بررسی کرده و در نهایت خواهیم گفت که کدام راه شانس شما را برای موفقیت در دریافت ویزا و مهاجرت به آلمان بیشتر می‌کند.

دریافت ویزای تحصیلی آلمان

کارشناسان ما با شناخت کامل دانشگاه‌های آلمان و شرایط و مدارک مورد نیاز در هر رشته مشاوره لازم را به متقاضیان ویزای تحصیلی ارائه می‌دهند.

دریافت ویزای کاری آلمان

کارشناسان ما با تسلط کامل بر بازار کار آلمان و مشاغل مورد نیاز، مشاوره لازم را به متقاضیان ویزای کاری آلمان ارائه می‌دهند.

دریافت ویزای پیوست آلمان

یکی از خدمات اکسیر ویزا ارائه خدمات ویزای پیوست آلمان برای افرادی ست که می‌خواهند برای اعضای خانواده خود (همسر یا فرزندان) ویزا دریافت کنند.

دریافت ویزای آوسبیلدونگ آلمان

کارشناسان ما با شناخت کامل دوره‌های آوسبیلدونگ آلمان و شرایط و مدارک مورد نیاز در هر رشته مشاوره لازم را به متقاضیان ویزای آوسبیلدونگ ارائه می‌دهند.

دریافت ویزای سرمایه گذاری آلمان

کارشناسان ما با تسلط کامل بر بازار سرمایه گذاری آلمان و مشاغل پر سود، مشاوره لازم را به متقاضیان ویزای سرمایه گذاری ارائه می‌دهند.

دریافت ویزای آلمان از طریق کشور ثالث

از خدمات اکسیر ویزا، دریافت ویزای آلمان از طریق کشور ثالث است. شما می‌توانید با راهنمایی مشاوران ما برای دریافت ویزای آلمان از ترکیه، ارمنستان و مجارستان اقدام کنید.