آلمان _ دانشگاه لودویک ماکسیمیلیانز مونیخ ( Ludwig-Maximilian University )
آلمان _ لوگوی دانشگاه لودویک ماکسیمیلیانز مونیخ ( Ludwig-Maximilian University )

دانشگاه لودویک ماکسیمیلیانز مونیخ

( LMU - Ludwig-Maximilians-Universität München )

وضعیتدولتی

نوع:دانشگاه

تعدا دانشجو:47.000

دانشجویان بین المللی:18%

تعداد کورس انگلیسی:30 کورس

سال تاسیس:1472

وضعیتدولتی

نوع:دانشگاه

تعداد دانشجو:47.000

دانشجویان بین المللی:18%

تعداد کورس انگلیسی:30 کورس

سال تاسیس:1472

وضعیت:

دولتی

نوع:

دانشگاه

سال تاسیس:

1472

تعداد کل دانشجو:

47.000

دانشجویان بین المللی:

18 %

تعداد کورس انگلیسی:

30 کورس

درباره دانشگاه لودویک ماکسیمیلیانز مونیخ 

دانشگاه لودویک ماکسیمیلیانز مونیخ در قلب مونیخ، به عنوان یکی از دانشگاه های برجسته و مراکز تحقیقاتی اروپایی شناخته می شود؛ از زمان تاسیس آن در سال 1472، دانشگاه مونیخ شمار زیادی از محصلان با انگیزه و دانشجویان با استعداد را از دور دنیا جذب می کند.

این ویژگی، دانشگاه را در کنار سلسله ای از ایده ها و چالش قرار می دهد و می تواند دنیا را تغییر بدهد.
به عنوان یکی از دانشگاه های اروپا که یک مرکز تحقیقاتی راهنما محسوب می شود، دانشگاه لودویک، سابقه ای بیش از ۵۰۰ سال دارد؛ این دانشگاه در تعلیم فوق العاده عمل می کند و تنوع پهناوری از رشته ها، از علوم انسانی، علوم فرهنگی، وکالت ، علوم اجتماعی، اقتصاد تا پزشکی و علوم طبیعی را در بر می گیرد.

یک رویکرد از علوم میان رشته ای، شدیدا نوآوری را تقویت می کند که این موضوع برای آینده ی جهان ما بسیار حیاتی است.

تفکر خلاقانه، حل مشکلات و تحقیق در مرکز برنامه های فرهنگی این دانشگاه قرار دارند.

مرکز پزشکی آن در نزدیکی منطقه ی چاریت دز برلین بوده و یکی از بزرگترین و با اعتبارترین آموزشگاه های نوع خود در آلمان محسوب می شود.

در دانشگاه لودویک میلیانز مونیخ بالاترین استاندارد های فرهنگی در تحصیل و تحقیق مشاهده می شود. به عنوان یک دانشگاه معتبر، ماموریت این مکان توسعه ی راه حل های قابل اجرا در ارتباط با انسان، اجتماع ،فرهنگ ،محیط ، فناوری و چالش هایی است که خودشان را در آینده به دنیا نشان خواهند داد.

در آخر این دانشگاه می کوشد تا دانشجویانی با پایه ای از دانش و اطلاعات جامع تربیت کند؛ یک ذهن منتقد را پرورش دهد و احساسی آگاهانه از ارزش ها و آگاهی دقیقی از تاریخ را القا کند.

یک برنامه درسی بسیار متنوع در دانشگاه ارائه می شود. مونیخ به دانشجویان خود آموزش فرهنگی محرکی را که با تمرین روزمره ارتباط مستقیم دارد، ارائه می دهد. برنامه درسی آن طیفی کامل از رشته های دانشگاهی را در بر می گیرد که از آشورشناسی تا جانورشناسی را شامل می شود و طیف ترکیبات موضوعی موجود نیز به همین نسبت متفاوت است.

این دانشگاه تلاش می کند تا یک محیط تحصیلی الهام بخش برای دانشجویان و بهترین زیربناهای ممکن را برای پژوهشگران جوان فراهم آورد و همکاری نزدیکی با سایر دانشگاه ها دارد.

فعالیت های تحقیقاتی در این دانشگاه کلیه ی طیف های رشته های آموزشی را از علوم انسانی و علوم فرهنگی گرفته تا وکالت، اقتصاد، علوم اجتماعی، پزشکی و علوم طبیعی را پوشش می دهد.

آینده ی هر دانشگاه به خلاقیت و بصیرت پژوهشگران جوان متکی است. این همان دلیلی است که سبب می شود تا دانشگاه مونیخ تلاش کند تا بهترین شرایط ممکن برای انجام تحقیقات را فراهم کند و فرصت هایی برای فارغ التحصیلان و دانشجوهای دکترا پرورش دهد.

علاوه بر بسیاری از برنامه‌های بین‌المللی کارشناسی ارشد و پروژه‌های پایان‌نامه های مربوط به مقطع دکترای که توسط یک مربی نظارت می‌شوند، دانشگاه اکنون تعداد بیشتری از برنامه‌های تحصیلی مقطع دکترا را در زمینه‌های شناخته شده تر ارائه می‌دهد؛ از مطالعات بودایی گرفته تا علوم آموزشی و علوم زیستی.

علاوه بر این، دانشگاه مونیخ مکانیسم‌های اختصاصی را راه‌اندازی کرده است که دیدگاه‌های شغلی واضح و ثابتی را برای افراد فراهم می‌کند. این مکانیسم ها شامل اقدامات حمایتی هدفمند برای مرحله فوق دکترا و گسترش مدل مسیر تصدی است که دانشگاه مونیخ این فعالیت را در طی سال ها با موفقیت دنبال کرده است.

لودویک میلیانز مونیخ یکی از دانشگاه های تحقیقاتی پیشتاز اروپا به شمار می رود و متعهد به ارائه بالاترین استاندارد های بین المللی در تحقیقات و آموزش عالی می باشد.

LMUبراساس سنت ۵۰۰ ساله بورسیه خود طیف گسترده ای از رشته ها را در بر می گیرداز علوم انسانی ،مطالعات فرهنگی و حقوق ،اقتصاد و مطالعات اجتماعی گرفته تا پزشکی و علوم . پایه و اساس کارنامه تحقیقاتی برجسته دانشگاه براساس دانش و خلاقیت دانشگاهیان LMUشکل گرفته است ،این همچنین در تعیین LMUبه عنوان دانشگاه عالی در قالب طرح تعالی یک رقابت سراسری برای ترویج تحقیقات دانشگاهی سطح بالا منعکس شده است.

لودویک میلیانز(LMU)به عنوان یکی از بهترین موسسات دانشگاهی و تحقیقاتی اروپا شناخته شده است . از زمان تاسیس آن در سال ۱۴۷۲دانشگاهLMU دانشجویان بااستعداد و دانش پژوهان با انگیزه را از سراسر جهان جذب کرده است و دانشگاه را در پیوند ایده هایی قرار می دهد که چالش برانگیز است و دنیای پیچیده مارا دگرگون می کند .به عنوان یکی از دانشگاه های تحقیقاتی پیشتاز اروپاLMUبه ۵۰۰سال سنت نگاه می کند.

برتری آن در تحقیق و آموزش طیف گسترده ای از زمینه ها را در بر می گیرد از علوم انسانی ،مطالعات فرهنگی تا حقوق،اقتصاد و علوم اجتماعی گرفته تا پزشکی و علوم طبیعی.یک رویکرد میان رشته ای قوی و گسترده نو آوری را تقویت می کند که برای آینده جهانی ما بسیار حیاتی است .

دانشگاه LMUخانه ای برای دانشجویان از تمام نقاط آلمان و کشورهای  سراسر جهان است. دانشجویان ازطیف گسترده و منحصر به فرد برنامه های مطالعاتی دانشگاه و تمرکز قوی آن بر تحقیق بهره مند می شوند. در تمام مراحل آموزش آکادمیک ما بر پیوند میان تحقیق و محتوی دوره تاکید می کنیم.

دانشجویان ما تحصیلات خود را به عنوان یک سکوی پرش برای یک حرفه ارزشمند می بینند. به ویژه به این دلیل که مونیخ یکی از مراکز اصلی آلمان برای فناوری و رسانه است.
وقتی بهLMUمی آیید به جامعه ای ملحق می شوید که وقف استفاده حداکثری از استعداد ها،کنجکاوی و فرصت های خود شده است.

 • دانشکده ها:

از برندگان برجسته بورسیه تحقیقاتی گرفته تا دانشجویان کارشناسی همه اعضای جامعه LMUمونیخ درگیر تولید دانش جدید به نفع جامعه درکل هستند. دانشگاه به ویژه به دلیل فراهم کردن شرایط عالی برای تحقیقات پایه نوآورانه هم در رشته های فردی و هم از طریق همکاری های بین رشته ای در زمینه های مختلف دانش مورد توجه است .

 • زیر ساخت های دانشگاهی

این دانشگاه به ۱۸دانشکده تقسیم شده است و از یکی از بهترین سیستم های کتابخانه آلمان برخوردار است. تفکرخلاق ،حل مسئله و تحقیق در برنامه های دانشگاهی LMU هستند.بیمارستان دانشگاه درکنار charite در برلین بزرگترین و معتبرترین موسسه ازاین نوع در آلمان است.

دانشگاه LMUدانشگاهی است که در قلب مونیخ قرار دارد و بخش جدایی ناپذیر از چشم انداز شهری را تشکیل می دهد و فضاهای دانشگاهی در سراسر شهر دارد.مونیخ نه تنها مرکز اصلی آلمان برای آموزش عالی و تحقیقاتی است بلکه جذابیت بی نظیر خود را دارد.

موقعیت مکانی آن در دسترسی آسان به کوه های آلپ,استعداد شهری آن ومجوعه غنی از موسسات فرهنگی و طیف وسیعی از فعالیت های اوقات فراغت موجود بازدید کنندگان را از سراسر جهان جذب می کند.

رشته‌های تحصیلی دانشگاه لودویک ماکسیمیلیانز مونیخ 

Social sciences

 • Sociology
 • Communication & Media Studies
 • Geography
 • Politics & International Studies (incl Development Studies)

 

Clinical, pre-clinical & health

 • Medicine & Dentistry
 • Other Health

 

Physical sciences

 • Geology, Environmental, Earth & Marine Sciences
 • Chemistry
 • Mathematics & Statistics
 • Physics & Astronomy

 

Law

 • Law

 

Arts & humanities

 • History, Philosophy & Theology
 • Art, Performing Arts & Design
 • Archaeology
 • Languages, Literature & Linguistics

 

Education

 • Education

 

Business & economics

 • Business & Management
 • Economics & Econometrics

 

Life sciences

 • Biological Sciences
 • Veterinary Science

 

Computer science

 • Computer Science

 

Psychology

 • Psychology

رنکینگ دانشگاه لودویک ماکسیمیلیانز مونیخ 

رتبه بندی جهانی دانشگاه مونیخ

رتبه QS: 64

رتبه QS: 63

رتبه QS: 63

رتبه ARWU: -

رتبه ARWU: 48

رتبه ARWU: 51

رتبه THE: 32

رتبه THE: 32

رتبه THE: 32

رنکینگ دانشگاه مونیخ در آلمان

رتبه DFG: 1

رتبه Humboldt: 2

دانشگاه برتر سال: 2019

رنکینگ دانشگاه لودویک ماکسیمیلیانز مونیخ 

رتبه بندی جهانی دانشگاه مونیخ

رتبه QS: 64

رتبه ARWU: -

رتبه THE: 32

رتبه QS: 63

رتبه ARWU: 48

رتبه THE: 32

رتبه QS: 63

رتبه ARWU: 51

رتبه THE: 32

رنکینگ دانشگاه مونیخ در آلمان

رتبه DFG: 1

رتبه Humboldt: 2

دانشگاه برتر سال: 2019

تور مجازی در دانشگاه لودویک ماکسیمیلیانز مونیخ